Magdalena Mielcarz

6,1
1 165 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Mielcarz

Cytat: "mąż Adrian Ashkenazy (od 2007), 2 córki: Maja (ur. 2009) i córka (ur. 18.04.2013)"

Fajnie to będzie w dowodzie wyglądać "córka Mielcarz"

Ty tak poważnie? Sama nie wierzę, że w ogóle o to pytam, ale w końcu w internetach nie takie cuda już były.

o jezu, rozwaliłeś mnie :) jak będę miała córkę to już wiem jak ja nazwę...

Nie z małej litery, tylko małą literą.

Chcę wierzyć, że byłeś/byłaś nietrzeźwy/nietrzeźwa jak pisałeś/aś tego idiotycznego posta...

Twój post mnie uszczęśliwił w ten smutny, styczniowy dzień :)

Dawno już nie czytałam tak żenującego komentarza. Ty jesteś żałosny!!!! Po prostu media nie znają imienia jej drugiej córki i dlatego napisali bez imienia tylko "córka". Poza tym co cię to obchodzi? To jest jej sprawa jak nazwała swoją córkę a nie twoja. Zajmij się swoim życiem, swojego życia nie masz?

anga12345

A Ty coś taka nerwowa , aż strach się bać. I nie wiem kto jest bardziej żałosny, autor tego śmiesznego komentarza czy Ty ze swoją bezsensowną złością.

telimena79

A ciebie nie denerwują ludzie którzy włażą buciorami w czyjeś życie i robią sensacje z byle czego?

anga12345

Wybacz, ale do aktorstwa nikt nie przymusza, a kiedy nim się stajesz, to normalne ze ludzie wszystkim się interesują, nie trzeba było tego zawodu wybierać :)

anga12345

właśnie że media znają i to jest właśnie najlepsze ze ona naprawdę ma tak na imię, pani madzia poszła na całego

znerwicowany

Jaki ty durny! ;D

znerwicowany

Hehe rozbawiłeś mnie tym wpisem :) Druga córka pani Mielcarz o którą się tutaj rozchodzi, ma na imię Indira. Można to sprawdzić choćby na Wikipedii i kilku innych stronach. Więc dobrze tu napisali. A tak na marginesie to ciekawy nick:)

Mąż to niezwykle wspaniały i mądry człowiek. Jak to Adrian.

śmiech na sali.

Mogła ją nazwać synek.

Buahahaha! Padłam!

W USA pewien facet chciał dać swemu synowi imię Son of a Bitch, ale żonie to się nie spodobało. Tak to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones